HEPA Türkiye Hakkında

Macaristan İhracatı Teşvik Ajansı HEPA’nın Türkiye ve Yunanistan’dan sorumlu resmi temsilcisi olarak 2015 yılında kurulan HEPA Türkiye, karşılıklı ticari ilişkilerin gelişmesi için ülkeler arası köprü görevi görmektedir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da, ayrıca Atina ve Budapeşte’de yer alan toplam 6 ofisi ile faaliyet göstermektedir. Macaristan Ulusal İhracat Stratejisi doğrultusunda hareket eden HEPA Türkiye, hizmet verdiği Macar şirketlerinin ürün ve hizmetlerini Türkiye ve Yunanistan pazarlarında tanıtarak, karşılıklı ticaretin gelişmesine katkı sağlayarak ülke ekonomilerinin büyümesinde önemli rol oynayan HEPA Türkiye’nin sunduğu hizmetler arasında pazar araştırma raporları hazırlamak, şirketlerin doğru ve güvenilir yerel partnerler bulmalarına yardımcı olmak, Macaristan’dan ürün tedarik etmek isteyen Türk firmalarına tedarikçi sağlamak gibi hizmetler yer almaktadır. HEPA Türkiye, ayrıca, tanıtım faaliyetleri kapsamında, ülke ve endüstri günleri düzenlemekte, katıldığı uluslararası ve yerel fuarlarda Macaristan firmalarını temsil etmektedir.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz sürdürülebilir, güvenilir kaynak ve ilişkilere dayanan, hizmet ağımız ile faaliyet gösterilen ülkelerdeki ürün ve hizmet ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek bu ülkelerdeki tarafların doğru iş ortaklarına ulaşmasını sağlamak, uzun süreli, güvenilir stratejik işbirliklerinin kurulmasına ön ayak olmak.

Vizyonumuz

Dış Ticaret alanında sağlayacağımız ürün ve hizmet kalitesiyle yakın coğrafyamızın tercih edilen dış ticaret şirketlerinden birisi olmak.

Geleneksel olarak uyumlu politik ilişkilerin ve teşvik edici ekonomik durumun, yeni iş olanakları için sağlam bir temel oluşturduğuna inanan HEPA Türkiye’nin önceliği, ürün ve hizmetleri ile ulusal sınırların dışına çıkmaya hazır yeni şirketleri uluslararası ticari faaliyete çekmektir.